Bieg na 10 km Warszawa, 17.09.2016

O nas

Agata i Maciek Żyto- jesteśmy biegowym małżeństwem i organizatorami BIEGw.NET. Kibicujemy sobie nawzajem w mniejszych i większych zawodach. Maciek jest e-commercowcem, dlatego postanowiliśmy połączyć bieganie z e-commerce i zrobić event, na którym można sportowo rywalizować i pogadać nie tylko o biznesie.

 

 

Agata Żyto

Agata Żyto

Agata- do niedawna jeszcze „tylko” kibicowałam swojemu mężowi na zawodach biegowych. Teraz biegam, ale „romantycznie” – bez zegarka i napinki. Cieszy mnie obcowanie z przyrodą i możliwość szybszego przemieszczenia się z miejsca A do miejsca B. Niedługo zadebiutuję w zawodach na 10 km. Trzymajcie kciuki! Lubię też fotografować- nie tylko biegaczy i gotować, również dla biegaczy;-). Prowadzę bloga kulinarnego Kosmata Kuchnia.

 

 

 

 

 

 

Maciej Żyto

Maciej Żyto

Maciek- jestem maratończykiem, ultramaratończykiem, ukończyłem prestiżowy Marathon des Sables. Najlepiej czuję się podczas biegów w górach, które zawsze dają mi kopa i jednocześnie uczą pokory. Podczas wiosennego maratonu w Dębnie w 2015 roku złamałem magiczne trzy godziny.

Gdy nie biegam, energię wkładam w pracę w branży e-commerce. Moją zawodową obecność w e-commerce traktuję jako osobistę misję propagowania handlu internetowego. BIEGw.NET to pomysł na budowanie kultury tej branży.