Bieg na 10 km Warszawa, 17.09.2016

Tak było na pierwszym BIEGw.NET!

Pierwszy e-Commerce Polska BIEGw.NET przeszedł do historii. 19 września razem z Wami świetnie bawiliśmy się nad Wisłą w pięknych okolicznościach przyrody. Pobiegliście Bulwarami Wiślanymi, czyli wspaniałą trasą, którą żaden bieg do tej pory jeszcze nie prowadził. Pobiegliście firmowo (PWPW, Empik e-Commerce, Westwing Home&living, Bluerank, Blik, Poczta Polska, Lubasz i Wspoólnicy, Eengine, RTV EURO AGD, Digital One, Google, Payback, Optivo, Gemius, Domodi i wiele innych) oraz indywidualnie.

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

 

Pogoda tego dnia również nie mogła być lepsza! Słońce, lekki wiaterek, bezdeszczowy dzień. Sprzyjało to rozciąganiu wprost na piachu przeprowadzonemu przez fantastyczną Agnieszkę z Obozybiegowe.pl. W promieniach późnoletniego słońca, przy posiłku regeneracyjnym na ławkach i leżakach odbywał się networking, czyli branżowe pogaduchy.

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

Dzięki naszym super sponsorom nagród- Brooks i Aromeda najlepsi z Was otrzymali wartościowe nagrody. Ręka w górę, który z laureatów już wykorzystał bon w sklepie 4Run i kto zakochał się w zapachach kosmetyków Naturative? ;-)

Nasi partnerzy biegu zaopatrzyli Was w mega pakiety startowe. Koszulka, buff, mieszanka orzechowo-nieorzechowa, próbka balsamu do rąk, pamiętacie?..

Rafał Nowakowski ze Sportografia.pl wykonał dla Was świetne fotki. Kto jeszcze nie widział, niech koniecznie zajrzy- mnóstwo fotek z biegw.net!

Gratulujemy laureatom! Gratulujemy wszystkim uczestnikom BIEGw.NET! Dziękujemy, że z nami byliście, że biegliście. Dziękujemy kibicom! Zainteresowanych odsyłamy do wyników biegu :-)

BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa BIEGwNET, 19.09.2015 Warszawa

Chyba Wam się podobało, bo dostaliśmy mnóstwo ciepłych słów i wpisów na portalach społecznościowych od Was i za to też ogromne dzięki od nas!

2016-03-04_14-24-35

I wielkie wielkie dzięki dla partnerów, patronów i sponsorów: Poczty Polskiej, Brooks, Bluerank, Aromedy, Lubasz i Wspólnicy, Kiss Digital, Entre.pl, Freshmail, SMB, Codemedia, Tradetracker, InnoTech Expo, dla Patronów Medialnych: bieganie.pl, Brief, mensis.pl oraz wolontariuszy, bez których nie odbyłaby się nasza impreza. Wasze zaangażowanie w BIEGw.NET, wsparcie i pomoc sprawiły, że mogliśmy cieszyć się wyśmienitą atmosferą podczas imprezy.

To wszystko nakręca nas  coraz bardziej do zorganizowania drugiej edycji BIEGw.NET! Pobiegniecie? ;-)

Agata i Maciek- konferansjer ;-)

I my tam byliśmy i bluepowery piliśmy!